Domus Kinnisvara kevadine grupiost Kreekasse

27.02.2020

Avaldasime täna koostöös Domus Kinnisvaraga grupiostu reisi Kreekasse, kaunile Peloponnesose poolsaarele. Reis toimub mai lõpust juuni alguseni ning on eksklusiivselt planeeritud Domus Kinnisvara kollektiivile ja nende kaaslastele.

Antud pakkumist meie uudiskirjas ei reklaamita ja eelisjärjekorras saavad reisi broneerida Domuse reisisellid. Juhul, kui pakkumise lõpufaasis (esmaspäeval) peaks aga kohti üle jääma, siis kaalume, kas saame pakkuda reisi ka teistele reisijatele - see sõltub eelkõige sellest kas ja kui palju kohti 48-st peaks vabaks jääma. 

Tegemist on järjekorras juba WOWW 39. grupiostuga. Kuigi pakkumine on niigi igati ahvatlev, kehtib Domuse töötajatele veel lisaks 80 euro suurune soodustus, niisiis jääb Domuse liikmele lõpphinnaks tasuda vaid 399 eurot reisija kohta kaheses toas ööbides. Kaaslaste hinnaks on 479 EUR, kuid ka see on kindlasti vägagi ahvatlev pakkumine korralikku 4* hotelli kohta Kreekas!

Otselend toimub WOWW lennupartneri Aegeaniga, mis on Kreekasse lendamiseks parim valik - pardal on hea teenindus ja pakutakse lisatasuta sööke. 

Otselingi Domus Kinnisvara grupiostule leiad siit, head osalemist!

 

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com