Fantastiline 5* Jurmala pakkumine tulemas!

01.07.2020

Meil on suur rõõm teada anda, et järgmisel teisipäeval (07.07.2020) avaldame me Jurmala grupiostu. Oleme panustanud aega ja energiat, et oma klientidele midagi head pakkuda oleks, ning nüüd on meie pingutused vilja kandnud.

Puhkus vältab 3 ööd, ehk siis kohapeal läbi nelja päeva. Valida on kolme perioodi vahel: juuli teises pooles, augusti alguses ning augusti teise poole algul. Hotelliks on ainukene Jurmala rannas privaatset rannaala omav fantastiline Baltic Beach Hotel & SPA 5*.

Hotell on mitmes mõttes unikaalne, näiteks on seal kemikaalide vaba, naturaalse mereveega täidetud soojendusega bassein, paljudel tubadel on merevaade ning oma rõdu, hotelli spaakeskus Baltic Beach SPA on saanud sertifitseeritud meditsiiniasutuse staatuse jm. Hotellis asub ka vahva Water Sport and relaxation centre (veespordi ja lõõgastuskeskus).

Meie teisipäeval avaldatav pakkumine hõlmab nii paare kui ka peresid, kellele pakume eraldi peretube ja sviite. Niisiis varuge palun mõned päevad kannatust ja oodake enne suvepuhkuse planeerimist ka WOWW pakkumine ära. Jurmala on ju siiski Baltimaade suurim ja üks parim kuurort - praeguses piiratud reisimisega olukorras meie arvates ideaalne koht, kuhu suvisele rannapuhkusele sõita!

 

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com