Imeline Kreeka ja mõned vabad kohad Aasiasse!

11.02.2020

Oleme täna hommikul saanud valmis meie järjekordse grupiostu reisi pakkumise, sedapuhku juba 38nda WOWW reisi ja seekord Euroopasse, otselennuga võluvale Peloponnesose poolsaarele Kreekas. Vaata meie pakkumist kvaliteetsesse 4* hotelli siit!

Reis toimub maikuu viimasel nädalal, kui Kreekas on juba mõnusalt soe, umbes selline nagu Eesti parim suveilm kesksuvel. Ka merevesi on meiesugustele Läänemere jahedas vees karastunud suplejatele mai lõpus täiesti suplemisvalmis.

Peloponnesose poolsaar on tõeline pärl Lõuna- Euroopas. Siin on rohkelt maailmaklassi vaatamisväärsusi (nt Olümpia), kultuurielamusi, palju häid spordi- ja matkamise võimalusi, ning otse loomulikult sõbralikud Kreeklased koos oma imelise köögiga.

Kes aga kevadet ära oodata ei jaksa ja sooviks kohe kuhugi sooja reisida, siis meil on mõned üksikud vabad kohad Indoneesia ja Tai reisidele, vaata vabanenud kohti siit!

Ettepanek romantikutele: Kuna see reede tähistab läänemaailm Valentinipäeva, siis oleks ju tore oma kaaslast selle sombuse talve lõpus üllatada kevadise Kreeka reisi broneeringuga?

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com