Kõik WOWW reisijad lõpuks tagasi kodus!

20.03.2020

Täna kell 16:38 maandus Turkish Airlines lend number TK1423 Tallinna Lennujaamas! WOWW jaoks on see mõningane kergendus pärast ülipingelist nädalat. Hoolimata suurtest koroona- kahjudest on lõpuks kõik WOWW reisijad jõudnud õnnelikult koju tagasi.

Laupäeva, 14.märtsi hilisõhtul saime Vabariigi Valitsuselt suunise tuua kõik reisil olevad eestlased koju tagasi. Koos pühapäeval välja minema pidanud Koh Chang grupiostuga oli meil kokku 207 inimest, kes tuleb Tallinnasse kas siis koheselt tagasi tuua või siis üldse välja saatmata jätta.

Väljakutse oli keeruline - üks grupiost lendas läbi Singapuri, kus riik läks loetud tundide pärast karantiini... Indoneesias, kus meil oli parajasti kaks grupiostu, hakkas tekkima saartevahelise liikumisega probleeme ning Phuketil hakkasid peagi katkema lennuühendused...

Inimesed suhtusid evakuatsiooni väga erinevalt - paljud olid seda pikisilmi ootamas ja ülitänulikud, paluti, et me kiiremini tegutseksime. Samas oli ka inimesi, kes ei mõistnud üldse evakuatsiooni vajadust, eriti just Phuketil, kus kõik oli näiliselt väga rahulik. Inimestele oligi kõige raskem selgitada, et lennuühendused peagi katkevad, kuna kohapeal ärevust tekitavad märgid puudusid.

Aitäh kõikidele tublidele reisijatele, kes selle ohtliku seikluse meiega koos läbi tegid ja samuti suur aitäh kõigile reisijatele, kes meid siin vahepeal lahkete sõnadega kostitanud on. Järgmiste, loodetavasti rohkem kontrolli all olevate vahvate seiklusteni, püsige terved!

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com