WOWW tegutseb jälle...suvi kutsub

01.07.2020

WOWW on viimastel kuudel hoidnud teadlikult madalat profiili, kuna kui reisimine pole võimalik, siis polegi nagu midagi rohkem öelda või planeerida. Väga rõõmustav on, et kõik WOWW reisijad jõudsid märtsi lõpus kenasti kodumaale tagasi, keegi kusagil lõksu ei jäänud ja seetõttu meie firma ka hullemast pääses.

Juunikuus on taevas olnud näha selginemise märke ja hetkel tunnetame, et lähiriikidesse mõne suvise autoreisi ettevõtmiseks on aeg igati küps. Kaugemaid piirkond tundub igaks juhuks mõistlikum veel vältida, samamoodi väga isoleeritud piirkondi. Eks ole näha, mis sügis meile toob, kuid seni naudime suve ja puhkame!

Andmaks ka omaltpoolt mõistlikku panust inimeste reiside valimisse, siis oleme järgmisel nädalal avaldamas luksusliku 5* Jurmala puhkuse paketi. Usume, et Läti on hetkel parim valik kuhu reisida, ning samuti oleme sinna saanud hea pakkumise grupiostuks. Niisiis vaadake meiepoolt pakutav üle ja uurige ka teisi võimalusi, aga igaljuhul soovime teile ilusat suve ja toredat puhkamist!

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com

Kristjan Kuutok

WOWW grupiostud
kristjan@woww.com